• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад дошкільної освіти
"Золотий ключик"

Емблема нашого закладу "Золотий ключик"

/Files/images/emblema.jpg В заклад дошкільної освіти «Золотий ключик» батьки і діти ідуть із задоволенням. Вони впевнені: тут їх зустрінуть добрі серця і ласкаві руки педагогів, тут з любов’ю, ніжністю і турботою поставляться до кожної дитини.
Не випадково основні кольори в емблемі дитячого садка:


- жовтий колір - сонячне світло і тепло, яке несуть в собі душі педагогів. Його краса і сила живить душу і тіло кожного малюка і перетворює в енергію його росту, розвитку і вдосконалення;


- блакитний колір- символізує мудрість дій, чистоту, ніжність і постійність почуттів педагогів по відношенню до вихованців;

- зелений колір - колір життя, свіжості і радості, говорить про те, що батьки можуть бути спокійними: атмосфера любові і миру оточує дитину кожного дня;

- оранжевий колір в центрі емблеми символізує благополуччя, життєрадісність, свято і веселощі. Він відображає благородне прагнення всіх співробітників дошкільного закладу до досягнення цілі по збереженню і зміцненню здоров’я жителів «Золотого ключика».

Заокругленана форма емблеми відображає ідею взаєморозуміння і благополуччя, вказує на благородне прагнення всіх співробітників дитячого садка до безконфліктного вирішення різних проблем.

Подвійний контур навколо емблеми втілює єдність всіх учасників педагогічного процесу: дітей, педагогів, батьків.

Теплі кольори емблеми символізують тепло, світло і надію, якими кожен співробітник щедро ділиться зі своїми вихованцями.


«Щастя і радість дарувати дітям, бути добрими і терплячими» - базові принципи нашого закладу.


/Files/images/е.jpg

Чому назва нашого закладу дошкільної освіти "Золотий ключик"?

Багато поколінь дітей виховувалось на казці «Золотий ключик», де казковий образ символізував отримання щастя. Ключ – це символ володіння чимось, в нашому розумінні «Золотий ключик» - це символ володіння серцями наших вихованців. Ключі від будинку вручались голові великої дружньої родини – якою і є наш дошкільний заклад. Ключ може виступати в якості метафори досягнення якогось результату; існують такі вирази «ключі до успіху», «ключ до перемоги», «підібрати ключик до серця дитини», «ключ баз права передачі», «ключі від щастя» тощо. Тому ми надіємось, що ця назва принесе успіх, щастя і благополуччя всім нашим вихованцям і членам колективу в усіх наших починаннях.


/Files/images/3.jpgРежим роботи закладу дошкільної освіти "Золотий ключик"

ЗДО працює за п'ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин; чергова група-1,5 години.

Вихідні дні - субота, неділя, святкові дні.

Щоденний графік роботи груп ЗДО :

• з 7.30 до 18.00

• чергова група з 7.00 до 7.30 з 18.00 до 19.00

Прийомні дні: вівторок з 09.00 – 12.00, четвер з 14.00 – 16.00

Прийом дітей до ЗДО здійснюється керівником, згідно направлення Управління освіти з урахуванням висновків медичних фахівців, протягом календарного року (детальніше в розділі "Сторінка адміністратора"- "Готуємось в дитячий садок").


За дитиною зберігається місце у ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).


Шановні батьки!

Завітайте до нашого закладу і ви переконаєтесь, що ваш вибір правильний!

/Files/images/nove/15.png

Адреса ЗДО "Золотий ключик":

07400, Київська область,

м. Бровари, вул. Героїв УПА, 3а.

Електронна пошта: zolotoyklyucik@i.ua

Наш контактний телефон: 5-11-74


Презентація закладу дошкільної освіти "Золотий ключик"

/Files/images/днз.jpg

Майже в самому центрі Броварів, у тихому, зеленому, оточеному багатоповерховими будинками місці розташований наш садочок.

Ми дуже раді, що батьки довіряють нам своїх дітей.

/Files/images/2ю.jpgДитина – це особистість, і тому розуміння дитини, визнання її особистих якостей, повага до неї, доброзичливість, милосердя – наше кредо.

В дошкільному закладі функціонує 11 груп : 2 групи для дітей ясельного віку і 9 садових груп, в яких перебуває 348 дітей. Щоб нашим малюкам було добре і затишно в садочку, велику увагу проділяємо своїм працівникам.Це наша гордість, від їх роботи залежить життя і здоров’я вихованців.

В ЗДО «Золотий ключик» працює 22 педагоги :

16 з них мають вищу педагогічну освіту, 3- середню спеціальну, пять педагогів мають звання „вихователь-методист”, один - звання "старший вихователь", три – кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії”, три – „спеціаліст І категорії”, чотири – „спеціаліст ІІ категорії”, решта – кваліфікаційну категорію „спеціаліст”, що свідчить про високий професійний рівень наших працівників. 3 педагога навчається в педагогічних ВУЗах.

В колективі працюють досвідчені педагоги, які увесь час знаходяться в пошуку нових ідей, синтезі минулих надбань та новаторських думок, власних методичних розробок. Заслуговує на увагу тенденція колективу працювати в ногу з сучасністю.

/Files/images/DSC_5114.JPG Наші педагоги постійно піклуються про підвищення свого фахового рівня, кожен з них поглиблено працює над певною темою.

Така форма роботи сприяє досконалому вивченню
того чи іншого розділу програми, допомагає
напрацювати власний досвід, методичні розробки,
дидактичний матеріал. А здобутками педагогів користується весь колектив.

На території дитячого садка обладнано два спортивних майданчика, на яких створено всі умови для вдосконалення рухової активності малят. В спортивному залі , який обладнаний всім необхідним, проводяться заняття з фізкультури. В „Золотому ключику” створено всі умови для зміцнення здоров’я дітей і забезпечення їх рухової активності. Інструктори з фізкультури дуже творчі, в своїй роботі використовують всі новинки педагогічних досягнень, продумують кожне заняття, впроваджують в них цікаві елементи. В садку працюють дві медсестри, які здійснюють медико-профілактичний контроль протягом дня.

Берегти своє здоров’я треба з раннього дитинства. Тому в дитячому садку вже з ясельного віку велика увага приділяється валеологічному вихованню дошкільнятВ дитячому садку працює ізостудія, яку діти
відвідують із задоволенням./Files/images/DSC_4216.JPG Мета керівника ОБД Лобчук Л.О. ознайомити дітей з творами мистецтва, навчити їх малювати, використовуючи різні методики і техніки відображення дійсності, розвиток дитячих здібностей і творчості.

Пріорітетний напрямок за яким працює наш заклад:

розвивальне навчання з використанням конструктора LEGO і інформаційні технології – невід’ємні поняття цілісної сучасної дошкільної, що відкривають безмежні можливості в роботі з дітьми.

Основний напрямок діяльності всього колективу дитячого садка спрямований на розвиток особистості, життєвої компетентності дитини, її всебічний розвиток.

Велика увага приділяється розвитку креативного і логічного мислення у дітей, вмінню спілкуватись як з дорослими так і з ровесниками. Педагоги, працюючи з дітьми, виходять далеко за рамки програмових вимог, подають малюкам великий обсяг знань цікаво і доступно, в ігровій формі, з використанням новітніх технологій.


Робота з дітьми побудована на тезі – „В грі навчаємось”,
/Files/images/20200206_101833.jpgце означає, що знання малята отримують в доступній для їхнього віку ігровій формі.

Гра –це „чарівна скринька”, за допомогою якої можна навчити малюка читати, писати і
головне - мислити. У народі кажуть:
„Де гра, там і радість”.Девіз нашого дитячого садка:

Хочеш бути здоровим - грайся,
Хочеш бути розумним - грайся,
Хочеш бути щасливим - грайся!"
З метою розвитку дитячого світогляду,
вихователі використовують в своїй роботі /Files/images/DSC_3605.JPG найефективніші методи і прийоми для розвитку і виховання розумних, компетентних, всебічно розвинутих малят.

Діти в нас цікавляться всім, допитливі, знають багато віршів, казок, мають достатні знання з народознавства, валеології, екології, ознайомлення з навколишнім, математики і інших розділів програми.

Велику увагу педагоги приділяють вихованню моральних якостей малят, їх креативному розвитку, вихованості.

/Files/images/DSC_3758.JPG

Наші малюки контактні, емоційні, не соромляться висловлювати свою думку, розкуті в спілкуванні, діти вміють логічно мислити, робити умовисновки.

Вихователі використовують у роботі диференційований і індивідуальний підходи до дітей, показують вміння керувати колективом, володіння інноваційними технологіями навчання малят (ТРВЗ, методика М.Зайцева, М.Єфіменка, М.Шутя, Н.Гавриш ,інтегроване і розвиваюче навчання тощо), наявна узгодженість діяльності дітей і вихователів.

Основний напрямок роботи ЗДО „Золотий Ключик”:
розвивальне навчання і інформаційні технології –
невід’ємні поняття цілісної сучасної дошкільної освіти.
Використання інформаційних технологій дало можливість зробити навчання і виховання дітей ще цікавішим, використовувати розвиваючі програми в роботі з дітьми, проводити педради, семінари і батьківські збори з презентацією фото і відео матеріалів про роботу дитячого садка.

В садочку є все необхідне для розвитку малят, багато ігор, іграшок, всі групи оснащені технічними засобами, для покращення і ефективності навчально-виховного процесу.

Ми вміємо не тільки навчатись, гратись і трудитись, але й відпочивати. Наші свята – велике задоволення для батьків і гостей. Діти під керівництвом музкерівників і вихователів показують свої акторські здібності, вміння співати і танцювати, вони – справжні артисти./Files/images/DSC_3657.JPG
Батьки малюків приймають активну участь в житті дитячого садка: це і допомога в підготовці до нового навчального року, і спільні ранки і розваги, і відвідування батьками занять.

/Files/images/DSC_4192.JPG


Завітайте до нас в садочок,

Ми чекаємо на Вас!
Кiлькiсть переглядiв: 2487

Коментарi