• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бережи себе, малюк!

/Files/images/images_3_1.jpg

Безпека дитини - важлива соціально-педагогічна проблема сучасності.

Торкаючись теми виховання здорової дитини-дошкільника, не можна лишити осторонь питання безпеки життєдіяльності малюка (детальніше wym-1409728231214)
НЕ ЧІПЛЯЙТЕ ДІТЯМ СЕРЕЖОК...

Мода на золоті сережки в дитячих вушках пішла не вчора. Хтось чіпляє їх для того, ”щоб голівка не боліла” у дитини , хтось через те ,що в сусідської дівчинки вони вже є, то й” ми не гірші”.

Та й дітки, як ті маленькі мавпенятка :купи, мамо ,і мені, купи...І тануть люблячі материнські серця, відмовляючи можливо іноді собі в чомусь значно потрібнішому.

Та останнім часом сталось багато випадків, які можуть послужити застереженням для батьків. У Дніпропетровську трапилась страшна трагедія з п’ятирічною Женею - дівчинку вбили за ...сережки . Хто вони ,убивці? Двоє юних хлопчаків, одному десять, другому - тринадцять років. Та й хіба лишень за золото сьогодні можна розпрощатися з життям ,не кажучи вже про беззахисність наших дітей?

З цього приводу комусь, можливо ,стане в нагоді і така інформація ,тим паче, що холоди насуваються: мали місце випадки, коли малят у колясках роззували просто під магазинами ,з дітей знімали хутряні шапки, відбирали мобільні телефони прямо серед вулиць. Отож ,батьки, будьте пильними, не залишайте дітей самих на вулиці, поясніть їм, як поводитись з чужими людьми.

Не провокуйте злодіїв, одягаючи дітям золоті прикраси і купуючи їм дорогі речі, а особливо телефони. Не забувайте, що найдорожче для нас - дитяче здоров’я і життя..

/Files/images/kartinki/411.gif

НАВЧІТЬ ДИТИНУ БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ З НЕЗНАЙОМИМИ ЛЮДЬМИ

Життя поки що не стає безпечнішим, і багато батьків дуже переживають за своїх дітей. Важливо ,щоб ваша дитина була з вами відвертою і без примусу розповідала ,що з нею трапилось протягом дня. Тоді ви зможете вчасно відреагувати на загрозу. Поясніть дитині що не слід довіряти незнайомим людям – треба бути обережними .Але не залякуйте малюка страшними історіями, щоб не нашкодити його психіці.
Дотримуйтесь таких правил:

- Привчайте дитину не розмовляти на вулиці з незнайомими людьми, якщо при цьому не присутні батьки або добре знайомі дорослі.

- Дитина повинна засвоїти ,що брати солодощі у незнайомих і йти з ними куди-небудь не можна.

- Якщо дитина залишається вдома сама, нехай вона ввімкне радіо ,світло або телевізор – це може відлякати злодія ,і дитина - не буде почувати себе самотньо..

- Якщо незнайомі дзвонять по телефону або в двері, не слід говорити ,що батьків нема дома. Краще сказати, що вони зайняті, приймають ванну, прибирають на балконі тощо..

- На випадок ЧС треба розмістити на видному місці список телефонів ,які можуть знадобитись дитині :бабусі, робочі батьків ,сусідів, міліції ,пожежної охорони тощо.

Кiлькiсть переглядiв: 610

Коментарi